A Guidebook of Project and Program Management for Enterprise Innovation

Обкладинка книжки

P2M — «A Guidebook of Project and Program Management for Enterprise Innovation» — стандарт по управлінню проектами, що базується на досвіді Японії з 1999 року, який дозволив візуалізувати проекти з більшою доданою вартістю та інноваційні програми.

P2M — це система знань, представлена ​​у формі «Керівництва з управління інноваційними проектами та програмами підприємств». Перша редакція P2M була опублікована у листопаді 2001 року Японською асоціацією розвитку інжинірингу (ENAA), зараз P2M підтримується Асоціацією проектних менеджерів Японії (PMAJ).

P2M сконцентрував досвід японських компаній з 1980 року, сформувавши методологію управління цінністю і одужання компаній за останнє десятиліття з 1990 року, як новий напрямок розвитку.

Головна перевага Р2М по відношенню до інших шкіл з управління проектами полягає в тому, що в Р2М робиться акцент на вироблення інновацій як підходу до управління програмами і керування очікуваннями зацікавлених осіб. Водночас проект в Р2М — в першу чергу зобов'язання менеджера проекту створити цінність як продукт відповідно до місії програми і організації в цілому.

Loading...

.