Один із напрямків роботи Компанії «PM Business Solution» - розробка та проведення відкритих та корпоративних тренінгів та семінарів.

Наша мета – передати накопичені знання простими доступними методами для подальшої адаптації отриманих навиків у бізнесі. Компанія вболіває за успіх кожного Клієнта та прагне щоб його бізнес розвивався і був конкурентоспроможним.

Ми ретельно адаптуємо застосовані методики та зміст програм до особливостей бізнесу Замовника, до рівня підготовки учасників, поєднуючи навчальні та розвиваючі методики.

Кейси та рольові ігри розробляються під специфіку діяльності Компанії-замовника. Під час роботи застосовуються ділові ігри та бізнес-симуляції, які моделюють реальні ситуації в бізнесі і дають можливість учасникам впроваджувати отримані  знання та навики у своїй діяльності.

Ми ніколи не переконуємо тих, хто незацікавлений у власному розвитку і не вірить у перспективи сучасного бізнесу - «на все свій час».

Ми пропонуємо навчання для тих Замовників, які прагнуть бути лідерами, підвищувати ефективність своїх підприємств, успішно розвивати колективи та клієнтоорієнтованість підприємств.

Ми команда молодих тренерів, яка має достатньо значний досвід проведення тренінгів, стажування у різних міжнародних проектах, власні успішні проекти.

Усі наші тренінги є авторськими і сформовані на основні власних досліджень та досліджень наших колег, а також пройшли неодноразову практичну адаптацію.

Про успішність та ефективність тренінгів свідчать позитивні відгуки учасників.

 

Орієнтовні програми тренінгів:

 

Компанія «РМ Business Solution» здійснює направляючий консалтинг та консультаційну підтримку бізнесу у сфері управління проектами, маркетингу та управління персоналом. Надання консультативної допомоги дозволяє Замовнику знайти додаткову впевненість в своїх рішеннях та раціонально використовувати власні ресурси при впровадженні проектів розвитку та бізнес ідей.

Послуга «направляючий консалтинг та консультаційна підтримка» полягає у допомозі експертів для здійснення регулярного контакту з Замовником у заздалегідь визначеному форматі для вирішення завдань у сфері проектного управління чи ведення бізнесу.

СЕРЕД НАПРЯМКІВ ЗА ЯКИМИ ПРАЦЮЄ НАША КОМПАНІЯ МИ ВИДІЛЯЄМО:
 • надання консультаційних та практичних послуг з управління проектами;
 • формування інвестиційного наповнення проектів та програм розвитку суб’єктів господарювання;
 • допомога та організація сертифікації професійних проектних менеджерів України (IPMA 4-L-C) в UPMA; 
 • обґрунтування та оцінка інвестиційної привабливості бізнесу;
 • розробка стратегії бізнесу;
 • розробка програм лояльності персоналу;
 • розробка програм маркетингу, просування товарів та послуг, маркетингові дослідження;
 • розробка маркетингової стратегії;
 • створення концепцій брендів та нових продуктів.

 

Завдання Компанії "PM Business Solution"  -
допомагати Партнерам бути успішними, розвивати успіх; підтримувати людей, які займаються бізнесом.

 

Компанія «РМ Business Solution» пропонує послуги по розробці бізнес-планів при запуску нового бізнесу або при залученні фінансування.

Бізнес-план - це план розвитку підприємства, необхідний для освоєння нових сфер діяльності або створення нових видів бізнесу, що містить комплексну інформацію про будь-якого роду проект: про його цілі, завдання, бізнес-процеси, структуру, грошові потоки, проблеми, перспективи тощо.

Розроблений бізнес-план допоможе Вам:

 • комплексно спланувати новий бізнес, оцінити доцільність реалізації запланованого бізнесу, змоделювати та визначити оптимальні параметри майбутнього бізнесу;
 • прийняти рішення щодо реалізації нового проекту, оцінити інвестиційну привабливість проекту;
 • залучити інвестиції в бізнес-проект, як від українських фінансових організацій та установ, так і від міжнародних інвесторів та кредиторів;
 • визначити напрямки розвитку, модернізації, оптимізації та розширення існуючого бізнесу;
 • залучити потенційних партнерів, які побажають вкласти у виробництво власний капітал або технологію.

 

Компанія пропонує індивідуальний підхід до кожного Клієнта та до кожного завдання. У нас Ви можете замовити розширений бізнес-план, техніко-економічне обґрунтування (ТЕО), фінансову модель бізнесу, резюме інвестиційного проекту, а також послуги з доопрацювання та оформлення в бізнес-план інформації, наявної у Замовника. При необхідності надається супровід при захисті бізнес-плану у інвестора.

При розробці бізнес-плану Компанія керується міжнародними стандартами, вимогами конкретного банку або інвестора, а також державними нормативними документами. 

 

Методика підготовки бізнес-плану визначена стандартами:

1. Стандарти бізнес-плану UNIDO

2. Стандарти бізнес-плану ТАСІS

3. Стандарти бізнес-плану ЄБРР

4. Стандарти бізнес-плану KPMG

Loading...

.