2015-09-22 м.Рівне
Успішне завершення Проекту «Співпраця муніципалітетів Рівного та Любліна як один з елементів розвитку прикордонної території»!

22 вересня відбулося урочисте завершення навчального курсу «Менеджмент інституцій місцевого самоврядування» для керівників управлінь та відділів виконавчого комітету Рівненської міської ради у рамках Проекту «Співпраця муніципалітетів Рівного та Любліна як один з елементів розвитку прикордонної території»!

Відповідно до мети навчального курсу «Менеджмент інституцій місцевого самоврядування» команда компанії «PM Business Solution» завершила роботу в проекті.

Результати, які ми отримали по завершенні проекту:

  • Покращення обізнаності працівників муніципалітету Рівного з програмами Європейського Союзу, особливостями проектної діяльності, можливостями транскордонного співробітництва формування комплексу знань, умінь і навичок, що дозволяють ефективно управляти проектами у найближчому майбутньому.
  • Учасниками курсу було ініційовано та написано в режимі реального часу протягом навчання 9 проектів, які спрямовані на забезпечення реалізації мети програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна - кращого використання можливостей, які дає спільний розвиток транскордонних територій та покращення якості життя населення.

Для нашої команди учасники курсу стали обличчям, голосом та рушійною силою, яка генерувала ідеї і зміни в інституціях місцевого самоврядування, необхідні для досягнення цілей проекту. Бажаємо всім учасникам швидкого впровадження ініційованих проектів. Сподіваємося найближчим часом побачити результати нашої спільної роботи у дії.

Дякуємо нашим партнерам команді міста Рівного за постійну гостинність та за зусилля, які Ви приклали для того, щоб проект «Співпраця муніципалітетів Рівного та Любліна як один з елементів розвитку прикордонної території» у місті Рівному був успішним.

Дякуємо нашим тренерам за якісну роботу, фаховість, професіоналізм!

З найкращими побажаннями, команда Компанії «PM Business Solution».

 

 

 

Loading...

.