2014-06-19 м.Рівне
Тренінг "Лояльні клієнт і працівник – шлях до успіху бізнесу"

19 - 20 червня 2014 року з метою реалізації проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна» Команда «РМ Business Solution» провела семінар – тренінг у Центрі сприяння бізнесу (м. Рівне). Тренінг проведено для рівненських підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб на тему «Лояльні клієнт і працівник – шлях до успіху бізнесу». 
Компаніям стає все важче і важче відрізнятися від своїх конкурентів за якістю продукту, і тому для створення конкурентної переваги, важливим стає зосередження на обслуговуванні клієнтів. Для отримання позитивних результатів, в центрі уваги має бути клієнт. Разом з тим успіхи залежать від працівників, лояльний працівник є запорукою успішного бізнесу. Успішний і задоволений працівник якісніше обслуговує клієнтів, що потім перетворюється в успішний бізнес ланцюжок «працівник-клієнт-прибуток». 
Приємно відзначити, що активними учасниками тренінгу були представники Національної мережі будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр», Приватного підприємства "Фірма "МІС", Салону краси "Батерфляй", Приватного підприємства «Рівнеметалком», Приватного підприємства "Освітній центр "Євро-Курс", Школи англійської мови Хелен Дорн (м. Рівне), а також біля двадцяти приватних підприємців міста Рівного. 
Команда «РМ Business Solution» вдячна учасникам семінару-тренінгу, колективу Центру сприяння бізнесу за цікаву та результативну зустріч та запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до подальших тренінгів. 
Бажаємо всім прагнути та реалізовувати задуми щодо вдосконалення власного бізнесу!

 

Loading...

.