2015-11-02 м.Рівне
Тренінг: «Розвиток бізнесу через призму управління змінами. Управління ризиками власного бізнесу на засадах зниження втрат»

Пошук кращого, ефективнішого, новішого та результативнішого завжди змушував підприємців та менеджерів змінювати сталі бізнес-процеси на підприємстві. Такі зміни даються не легко та із виникненням низки економічних ризиків. Однак беручи на себе ризик, долаючи опір змінам та вишукуючи найкращих рішень, підприємець досягає так необхідних результатів, які є основою наступного етапу розвитку бізнесу. Більшість вітчизняних компаній діють без формування системи ризик-менеджменту, використовуючи шосте чуття керівників, інтуїцію та прогнози гадалки. Тому освоєння методів та інструментів ризик-менеджменту дасть змогу підвищити ефективність та конкурентоспроможність підприємства на ринку, знизити ймовірність втрат та їхній обсяг, а також оптимізувати витрати.

З іншого боку, відомі непоодинокі випадки, коли керівники розробляли надзвичайно привабливі заходи для розвитку підприємства, однак невміння їх запровадити та управляти змінами приводили до незворотних наслідків, в тому числі, і банкрутства підприємства. Результативність стратегій оцінюють не по їх розробці, а по результатах реалізації через використання сукупності змін. Нічого не стоїть на місці, все є змінним – так і ми повинні вести постійний пошук для адекватних змін та дієвих методів їх імплементації.

2-3 листопада 2015 року тренер Консалтингової компанії Назар Подольчак у Центрі сприяння Бізнесу провів тренінг на тему: «Розвиток бізнесу через призму управління змінами. Управління ризиками власного бізнесу на засадах зниження втрат»  для рівненських підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб .

Дякуємо учасникам за активну роботу!

Бажаємо запроваджувати зміни, які сприятимуть розвитку вашого бізнесу!

 

 

Loading...

.