2016-12-07 м.Львів
Міжнародний проект "Лабораторія медіаменеджменту"

7 грудня 2016 року тренери Компанії «PM Business Solution» Ірина Когут та Тетяна Лебідь прийняли участь міжнародному проекті «Лабораторія медіаменеджменту», організованому Кафедрою медіакомунікацій Українського католицького університету разом із DW Akademie.

Учасники «Лабораторії медіаменеджменту» отримали можливість дізнатись про ідеологію проектного менеджменту, особливості формування креативного мислення при створенні контенту та стратегії його просування, які вже застосовували в Україні.

Проект передбачав освітню (лекції та тренінги) й ознайомлювальну (зустрічі з представниками українського медіаринку) складові.

Завдання проекту було ознайомити редакторів і журналістів білоруських медій, а також представників неприбуткових організацій, які працюють з медійними проектами, зі специфікою української медіаіндустрії; представити досвід побудови сучасних бізнес-моделей для різноманітних медіапроектів; розкрити секрети просування контенту і взаємодії з аудиторією.

Дякуємо нашим друзям за запрошення долучитись до проекту та поділитись з білоруськими колегами інструментами управління командою проекту.

Бажаємо організаторам та учасникам успішних проектів!

 

Loading...

.