2018-05-12 м.Львів
У Львові відбудеться Форум лідерів у форматі інтелектуальної гри

12 – 13 травня у Львові у приміщенні Tech StartUp School відбудеться Форум лідерів «Процвітаємо разом».

 

Формат проведення: організаційно – діяльна гра (ОДГ).

 

Організаційно – діяльна гра застосовується там, де існують проблеми, для вирішення яких недостатньо інтелектуальних здібностей окремої людини. Методологія інтелектуальної гри передбачає залучення великої кількості людей з різних сфер діяльності. Це дозволяє побачити ситуацію об’ємно, з різних сторін, визначитися, які проблеми у ній присутні, і головне – як знайти їх вирішення. На відміну від конференції чи семінару на грі немає виступаючих і тих, хто пасивно сприймає інформацію. Кожен присутній на грі – її активний учасник. Фахівці, які працюють з групою – лише асистенти, що допомагають спільноті успішно пройти усі ігрові етапи.

 

Форум лідерів буде відбуватися за такою схемою:

  1. Учасники визначаться із темою, яку б хотіли розкрити на грі.
  2. Усебічно розглянуть ситуацію в межах заявленої теми.  Визначать, які реальні, а не надумані проблеми створюють перешкоди у діяльності.
  3. Спільно згенерують ідеї по вирішенню цих проблем.
  4. Складуть план кроків, за допомогою яких можна втілити отримані ідеї і перейти від проблемної ситуації до бажаної.

 

Досвід показує, що оргдіяльні ігри значно пришвидшують мислення, внаслідок чого виникають потужні і точні рішення існуючих проблем. Після гри учасники довго зберігають здатність  долати неординарні ситуації як в роботі, так і в інших сферах життя. ОДГ має потужну інтегруючу дію, дозволяє групі розрізнених людей домовитися по існуючих протиріччях, узгодити інтереси і перейти до спільної проектної діяльності. Часто внаслідок інтелектуальної гри утворюються нові спільноти, об’єднання, клуби. Елементи ігропрактики з успіхом застосовуються в якості управлінського інструментарію лідерами у власних організаціях.

 

Детальнішу інформацію читайте на сайті події http://forumodg.tilda.ws/

 

Для друзів та колег запрошення на Форум за посиланням:  

https://drive.google.com/file/d/1lvpCZtpCGYDFBuneEKBotPQZKIxBAlso/view?usp=sharing 

 

Радимо оперативно зареєструватися, так як зал включає лише 50 осіб!

Loading...

.