2018-10-04 м.Львів
Корпоративне навчання з управління проектами для «Будівельної компанії «Прогрестехбуд» та «Ваш Дім»

З 25 вересня по 4 жовтня 2018 р. тренери Консалтингової компанії PM Business Solution провели курс навчання з управління проектами для команди Будівельної компанії «Прогрестехбуд» та «Ваш Дім». Метою курсу є формування комплексу знань, умінь і навичок учасників, що дозволяють ефективно управляти проектами, забезпечуючи досягнення визначених у проекті результатів за складом та обсягом робіт, вартості, часу, якості й задоволення учасників проекту, що є необхідним елементами успіху на будівельному ринку. Тренінг розкриває основні можливості Microsoft Project при створенні плану проекту, а також дозволяє розглянути методи оптимізації, реалізації та контролю плану проекту з використанням Microsoft Project.

Житлово-будівельна компанія «Ваш дім» працює на ринку нерухомості Західної України вже понад 14 років. Напрямами діяльності компанії є проектування, будівництво та реалізація масштабних житлових проектів. Працівниками компанії зведено понад 120 тисяч квадратних метрів житла, які стали затишним домом для тисяч родин.

Будівельна компанія «Прогрестехбуд» виконує функції генерального підрядника і впроваджує у життя новітні будівельні проекти. За весь період діяльності компанія зарекомендувала себе як надійна та динамічна компанія, метою якої є будівництво промислових та комерційних об’єктів, реалізація масштабних житлових проектів засобами комплексного і гармонійного розвитку територій, спираючись на інтеграцію знань, використання інноваційних технологій і передового підходу до ведення бізнесу у повній відповідності із замовленими характеристиками і вказаними термінами.

Дякуємо учасникам за активну роботу та позитивне налаштування! Бажаємо, щоб усі ваші проекти були успішними!

 

Loading...

.