Чим загрожує керівнику низька лояльність працівників

Обкладинка книжки

Для розвитку сучасного бізнесу актуальними стають питання ефективного використання людського потенціалу працівників компаній. Кожен керівник ставить перед собою завдання отримати максимальні результати діяльності компанії та збільшити прибуток. Максимальні результати можна отримати не тільки за рахунок збільшення інвестицій на розвиток підприємства (відкриття нових напрямків, проведення модернізації, збільшення інвестицій тощо), а і за рахунок вкладень у персонал. Відповідно, це вимагає змін в управлінні трудовими ресурсами. Коли мова йде про управління людськими ресурсами, актуальною стає тема управління лояльністю персоналу, яку ще часто називають залученістю у робочий процес.

Лояльність – це інструмент, який дозволяє сформувати високий рівень професійної мотивації, що обов’язково відобразиться на всіх сферах діяльності компанії. Саме лояльні працівники можуть прийняти тимчасові труднощі на різних етапах розвитку підприємства та необхідні організаційні зміни.

Низька лояльність працівників може нанести компанії значної шкоди, яка обернеться для бізнесу значними економічними втратами у вигляді продаж конкурентам клієнтських баз, крадіжки, фінансові махінації тощо. 

Ефективна організація економічної безпеки компанії за допомогою програм підняття рівня лояльності може майже на 60% знизити прямі та передбачити непрямі збитки компанії, пов’язані з людським фактором.

Діагностика рівня лояльності працівників дозволяє визначити реальні проблеми і причини незадоволеності працівників та розробити таку систему мотивації, яка буде сприяти розвитку як компанії, так і працівника.

Автор: Ірина Когут

Loading...

.