Основні критерії вибору консалтингової компанії замовниками

Обкладинка книжки

Якщо ми не будемо здобувати нові знання то змушені будемо прийняти поразку. На нашу думку основна роль консалтингової діяльності - це наданні сучасної, нової інформації, яку замовник може використати для впровадження у своєму бізнесі. Це недобросовісний «консалтер» буде обіцяти вам збільшення продажів чи покращення показників вашої діяльності загалом зразу у найближчий час. Дійсно все це можливо, але тільки при умові, що ви справді добре почули і зрозуміли свого консультанта, ну і якщо справді впровадили хоча б один і запропонованих методів адаптувавши у свою діяльність інакше неможливо.

Складно робити вибір постачальника коли немає змоги побачити результати праці. Традиційно клієнт спочатку чинить вибір компанії, і лише потім консалтингової послуги. Визначальним тоді стають.. репутація консалтингової компанії, відгуки клієнтів. Цей факт підтверджено чисельними опитуваннями клієнтів, які проводилися західними і вітчизняними аналітиками.

Основні критерії вибору консалтингової компанії за даним інформаційно-аналітичної агенції «СтатІнформ-Консалтинатиг»

 

Визначальні критерії вибору консалтингової компанії замовниками  за даними економічного видання «Галицькі контракти»

 

Ми погоджуємося з результатами таких досліджень. Наш досвід та маркетингове дослідження наших клієнтів – це підтверджують.

Саме на ці чинники ми опираємося у своїй роботі. На цих принципах ми будуємо свою місію та стратегію розвитку власного бізнесу. Хочеться також додати, що немало важливим чинником нашої діяльності є побудова партнерських стосунків з клієнтом та формування системи лояльності, що дозволяє покращити якість консультування. Успіх також залежить і від замовника. Його готовність до змін, залученість до процесу діагностики проблем та впровадження інноваційних програм, довіри консультанту.

Вагому роль у забезпеченні якісної консалтингової співпраці відіграє збереження об’єктивності, лідерство й прагнення до успіху!

Автори: Ірина Когут, Тетяна Лебідь

Loading...

.